Mikołaj R.

Tester
 • Content count

  318
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mikołaj R. last won the day on November 18 2015

Mikołaj R. had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

1 Follower

About Mikołaj R.

 • Rank
  Forum Regular
 • Birthday 18. Feb 1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.emsisoft.eu/pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sulejówek, Poland
 • Interests
  IT Security, Handball... I’ve Many Passions and Interests. :)

Recent Profile Visitors

9194 profile views
 1. W dniu dzisiejszym wydaliśmy wersję beta, która powinna rozwiązać problem z pakietem Office.
 2. Poprosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Cały czas pracujemy na rozwiązaniem problemu. Możliwe, że jeszcze w tym miesiącu zostanie wydana wersja beta. Poproszę Pana o przesłanie mi w prywatnej wiadomości, dwóch licencji, kiedy tylko problem zostanie rozwiązany. Będę chciał zaoferować rekompensatę.
 3. Rozumiem. Z naszej strony mogę przeprosić, za komplikacje wynikające z tego problemu. Już wkrótce wydamy wersję beta, która powinna rozwiązać problem z brakiem kompatybilności. Mamy dział wewnętrzny oraz dział publicznych beta testów. Dziękujemy za gotowość oferowania pomocy przy testach. Zachęcam do czynnego testowania udostępnianych na bieżąco przez nas wersji beta.
 4. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca pełną zgodność z wersją 2017.4.
 5. Na chwilę obecną, jeszcze jest za wcześnie, aby mówić, o przybliżonej dacie wydania łatki. Na chwilę obecną, w dalszym ciągu nasz zespół analizuje problem.
 6. Dziękuję za cierpliwość, przy oczekiwaniu na moją odpowiedź. Pierwsza czynność: Załączyłem plik fixlist.txt. Proszę go pobrać i następnie postępować zgodnie z poniższą instrukcją. WAŻNE: Ważne aby oba pliki, FRST64 i fixlist.txt były w tej samej lokalizacji. W innym przypadku fix nie zadziała. UWAGA: Ten skrypt został napisany specjalnie dla tego użytkownika, do zastosowania na tej konkretnej maszynie. Uruchomienie tego skryptu na innym komputerze może spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego! Proszę uruchomić FRST64 i kliknąć jeden raz przycisk Napraw. Proces naprawy może trochę potrwać. Jeżeli narzędzie poprosi o restart systemu, to proszę wykonać taki restart, po czym narzędzie ponownie się uruchomi. Po zakończeniu operacji usuwania narzędzie utworzy na pulpicie plik (Fixlog.txt). Proszę go umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options". WAŻNE: Jeżeli narzędzie wyświetli komunikat o dostępnej nowej wersji, w takim przypadku proszę pobrać i uruchomić zaktualizowaną wersję. Druga czynność: Proszę pobrać AdwCleaner i następnie zapisać na pulpicie. Zamknij wszystkie otwarte programy oraz przeglądarki internetowe (możesz wydrukować lub zapisać tę instrukcję.). Kliknij dwukrotnie na adwcleaner.exe, aby uruchomić narzędzie. Kliknij przycisk Scan. Po zakończeniu skanowania, kliknij przycisk Clean. Potwierdź za każdym razem klikając OK. Zostanie wyświetlony monit o ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie, otworzy się plik tekstowy w notatniku. (Jest to dziennik, który pokazuje wszystko co zostało usunięte), zapisz go na pulpicie. Proszę umieścić ten plik w kolejnym swoim poście, wybierając opcję More Reply Options. UWAGA: Jeżeli utracisz swój raport z jakiegoś powodu, zawsze można go znaleźć w lokalizacji C:\AdwCleaner Proszę pobrać Junkware Removal Tool i następnie zapisać na pulpicie. Kliknij dwukrotnie na JRT.exe, aby uruchomić narzędzie. Narzędzie uruchomi się i skanowanie się rozpocznie. Proszę uzbroić się cierpliwość, ponieważ skan może trochę potrwać, wszystko zależy od specyfikacji komputera. Po zakończeniu skanowania, raport automatycznie się otworzy i zapisze na pulpicie. Proszę umieścić plik JRT w kolejnym swoim poście, wybierając opcję More Reply Options. Po zakończeniu naprawy, proszę ponownie wygenerować nowe raporty za pomocą programu FRST (Frst.txt oraz Addition.txt). Podsumowanie: Po zakończeniu całej operacji, proszę załączyć w swojej kolejnej wiadomości następujące logi: Fixlog - Wynik usuwania, po zakończeniu pierwszej czynności AdwCleaner - Zapisany log po zakończeniu skanowania JRT - Zapisany log po zakończeniu skanowania Frst.txt / Addition.txt - Nowe logi z programu FRST, po zakończeniu dwóch powyższych czynności. fixlist.txt
 7. Dziękuję za logi, zostały one przesłane do naszego laboratorium. Niedługo powrócę do Pani, z kolejnymi instrukcjami.
 8. Dziękuję za dodatkowy opis problemu. Problem jest nam znany. Staramy się odtworzyć błąd w środowisku testowym. Jeżeli będziemy potrzebować dodatkowych informacji dotyczących wspomnianego błędu, pozwolę sobie na ponowny kontakt z Panem. Na chwilę obecną, aby tymczasowo rozwiązać problem, program Office, oraz cały folder pakietu biurowego należy wykluczyć, z monitorowania, oraz z przyszłych skanowań. Aby to zrobić należy przejść do menu głównego programu EIS-->Ustawienia-->Wykluczenia: Wyklucz ze skanowania-->Dodaj folder-->C:\Program Files\Microsoft Office-->OK. Wyklucz z monitorowania-->Dodaj folder-->C:\Program Files\Microsoft Office-->OK. Teraz Office powinien już bez problemu zapisywać dokumenty. Pozdrawiam,
 9. Przepraszam, miałem na myśli plik Frst.txt. Zmyliły mnie nazwy, gdyż log udostępniony przez Panią o nazwie frst, jest de facto logiem Addition. Plik o nazwie Frst.txt powinien być dostępny w tym samej lokalizacji, w której zapisał się Addition.xt, oraz sam pobrany program.
 10. Poproszę jeszcze o załączenie loga o nazwie Addition.
 11. Witam Magdo, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Proszę pobrać i zainstalować Emsisoft Emergency Kit oraz Farbar Recovery Scan Tool. Oba skany należy przeprowadzić, w trybie normalnym, nie awaryjnym, oraz z zamkniętymi przeglądarkami. Proszę pobrać i uruchomić Emsisoft Emergency Kit (EEK): 1. Proszę kliknąć dwukrotnie na EmergencyKitScanner.exe i zainstalować EEK 2. Gdy instalacja się zakończy program się automatycznie uruchomi. 3. Proszę kliknąć "Tak", aby Emsisoft Emergency Kit się zaktualizował. 4. Następnie należy wybrać "MALWARE SKAN" i skanowanie się rozpocznie. WAŻNE: Nie należy poddawać kwarantannie ani nie usuwać wykrytych teraz zagrożeń. Potrzebny mi jest raport ze skanowania. 5. Po zakończeniu skanowania, proszę zapisać dziennik skanowania w łatwo dostępnym miejscu i załączyć go w kolejnym poście. 6. Można teraz bezpiecznie zamknąć Emsisoft Emergency Kit. Potrzebuję jeszcze kolejnych logów. Proszę pobrać i uruchomić Farbar Recovery Scan Tool (FRST): 1. Proszę kliknąć dwukrotnie, aby go uruchomić. 2. Podczas uruchomienia wyskoczy okno z powiadomieniem, klikamy "Tak". 3. Proszę kliknąć przycisk "Skanuj". 4. Farbar Recovery Scan Tool stworzy następujące dzienniki: FRST.txt Addition.txt Uzyskane raporty proszę umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options".
 12. Witam Rogacz, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Jakiej wersji Office dotyczy wspomniany problem? Czy byłaby możliwość otrzymania zrzutu ekranu, który by przedstawiał opisywany problem?
 13. Dziękuję za przesłany klucz. W związku z tym, iż na Pana koncie znajduje się kilka kluczy, które wymagają weryfikacji. a sam problem jest bardziej złożony, poproszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Tę kwestię muszę skonsultować z centralą. Jak tylko uzyskam więcej informacji, skontaktuję się z Panem za pomocą prywatnej wiadomości. Pozdrawiam,
 14. Witam Gregor1213, Dziękuję za ponowny kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Dziękuję za przesłany zrzut ekranu. Poproszę o przesłanie w wiadomości prywatnej Pana klucza, w celu zweryfikowania poprawności licencji.
 15. Cieszę się, że mogłem pomóc. W razie dodatkowych pytań, zapraszam do ponownego kontaktu. Pozdrawiam,