Mikołaj R.

Tester
 • Content count

  336
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mikołaj R. last won the day on June 17

Mikołaj R. had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Mikołaj R.

 • Rank
  Forum Regular
 • Birthday 02/18/91

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.emsisoft.eu/pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sulejówek, Poland
 • Interests
  IT Security, Handball... I’ve Many Passions and Interests. :)

Recent Profile Visitors

10025 profile views
 1. Not updated

  Please try to use second link: http://dl.emsisoft.com/EmsiDiagTool.exe
 2. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca pełną zgodność z wersją 2017.8.
 3. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2017.7.
 4. EIS problem

  W dniu wczorajszym wydaliśmy stabilną wersję oznaczoną numerkiem 12.5.2, która rozwiązuje powyższy problem. Może Pan teraz powrócić ponownie do stabilnego kanału aktualizacji. Jeżeli w czymś mógłbym jeszcze pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.
 5. Dziękuję na logi. Dokładnie tak, Pani system jest teraz wolny od zagrożeń. Jeżeli w czymś mógłbym jeszcze pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.
 6. EIS problem

  Dopóki nie zostanie wydana wersja stabilna, sugeruję Panu pozostanie przy wersji Beta, by nie pozostawać bez aktywnej ochrony.
 7. EIS problem

  W dniu wczorajszym wydaliśmy wersję beta, która powinna rozwiązać powyższy problem. Aby pobrać wersję Beta, należy wykonać poniższe czynności: 1. Proszę otworzyć Emsisoft Internet Security. 2. Przechodzimy do "Ustawienia" w prawym górnym rogu. 3. Klikamy "Aktualizacje", który znajduje się po środku. 4. Proszę w polu "Kanał aktualizacji" wybrać kanał "Beta". Klikamy "Tak". 5. Proszę kliknąć teraz "Aktualizuj teraz" w prawym górnym rogu. 6. Następnie zostanie Pan poproszony o ponowne uruchomienie systemu Windows. 7. Teraz wszystkie moduły ochrony powinny uruchamiać się już bez problemu. Czy po aktualizacji Beta problem ustąpił?
 8. EIS problem

  Dziękuję za zamieszczone zrzuty. Pracujemy już nad poprawką, która powinna rozwiązać ten problem, z brakiem możliwości załadowania modułów ochrony. Wersja Beta, powinna być dostępna niedługo.
 9. EIS problem

  Witam ulisses, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Czy byłaby możliwość otrzymania zrzutu ekranu, prezentującego wspomniany komunikat o błędzie? Jakie dokładnie moduły są nieaktywne po uruchomieniu systemu? Dodatkowo chciałbym przyjrzeć się bliżej Pana systemowi, dlatego chciałbym Pana poprosić o wygenerowanie logów. Proszę pobrać i uruchomić Farbar Recovery Scan Tool (FRST) Program można pobrać z tej strony. (Należy pobrać program zgodny z posiadaną wersją Windows 32-bit lub 64-bit.) Proszę pobrać i uruchomić Farbar Recovery Scan Tool (FRST: 1. Proszę kliknąć dwukrotnie, aby go uruchomić. 2. Podczas uruchomienia wyskoczy okno z powiadomieniem, klikamy "Tak". 3. Proszę kliknąć przycisk "Skanuj". 4. Farbar Recovery Scan Tool stworzy następujące dzienniki: FRST.txt Addition.txt Uzyskane raporty proszę umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options".
 10. Witam Pani Hanno, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Oprogramowanie Avast, nie jest zgodne z żadną z naszych aplikacji EAM/EIS, prosimy o odinstalowanie jednego z antywirusów, gdyż dwa zainstalowane antywirusy obok siebie mogą powodować fałszywe komunikaty, oraz niestabilne działanie systemu operacyjnego. Załączyłem plik fixlist.txt. Proszę go pobrać i następnie postępować zgodnie z poniższą instrukcją. WAŻNE: Ważne aby oba pliki, FRST64 i fixlist.txt były w tej samej lokalizacji. W innym przypadku fix nie zadziała. UWAGA: Ten skrypt został napisany specjalnie dla tego użytkownika, do zastosowania na tej konkretnej maszynie. Uruchomienie tego skryptu na innym komputerze może spowodować uszkodzenie systemu operacyjnego! Proszę uruchomić FRST64 i kliknąć jeden raz przycisk Napraw. Proces naprawy może trochę potrwać. Jeżeli narzędzie poprosi o restart systemu, to proszę wykonać taki restart, po czym narzędzie ponownie się uruchomi. Po zakończeniu operacji usuwania narzędzie utworzy na pulpicie plik (Fixlog.txt). Proszę go umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options". WAŻNE: Jeżeli narzędzie wyświetli komunikat o dostępnej nowej wersji, w takim przypadku proszę pobrać i uruchomić zaktualizowaną wersję. Czy teraz kolejne skanowanie nie wykrywa już infekcji? fixlist.txt
 11. Logi z EAM zajmują dużo miejsca

  Ostatnio znany był nam błąd (powinien już teraz nie występować), który powodował, że a2service.exe zapisywał dzienniki debugowania nawet wtedy, gdy debugowanie nie było włączone w aplikacji. Debugowanie powinno być domyślnie wyłączone, ponieważ konsumuje duże ilości miejsca na dysku twardym i należy je włączać tylko na naszą prośbę. Ten problem został rozwiązany w najnowszej aktualizacji poprawki oznaczonej numerkiem 2017.5.1. Można spokojnie usunąć całą zawartość folderu "Logs". Jeśli powstały one z winy powyższego błędu, nie mają one w takiej sytuacji dla nas żadnej wartości, a jeszcze mniejszą dla użytkownika. Jeżeli napotka Pan na trudności podczas usuwania zawartości folderu "Logs", proszę dać mi znać. Jeżeli w czymś mógłbym jeszcze pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.
 12. Logi z EAM zajmują dużo miejsca

  Nie powinno być włączone domyślnie. W celu sprawdzenia czy debugowanie jest wyłączone proszę przejść do Menu głównego aplikacji->Pomoc techniczna->Debugowanie->Wyłączone. Proszę jeszcze przejść do Ustawienia->Ogólne, jaki limit ustawiony jest w kategorii "Raporty"?
 13. Logi z EAM zajmują dużo miejsca

  Witam Wacek_1984 Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Proszę się w pierwszej kolejności upewnić się, czy przypadkiem nie ma Pan włączonego debugowania w aplikacji.
 14. Emsisoft IS i Office

  Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi. Ważność Pana licencji przedłużyłem w systemie.
 15. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca pełną zgodność z wersją 2017.5.