Mikołaj R.

Tester
 • Content count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mikołaj R. last won the day on June 17 2017

Mikołaj R. had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Mikołaj R.

 • Rank
  Forum Regular
 • Birthday 02/18/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.emsisoft.eu/pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sulejówek, Poland
 • Interests
  IT Security, Handball... I’ve Many Passions and Interests. :)

Recent Profile Visitors

11231 profile views
 1. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.03.
 2. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.02.
 3. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.01.
 4. Atualizacja

  Cieszę się, że problem został rozwiązany. Teraz aktualizacje, powinny być pobierane bez problemów. Możliwe iż mogły to być chwilowe problemy DNS że strony dostawcy Internetu, i ponowne uruchomienie systemu pozwoliło rozwiązać ten problem. Jeżeli w czymś mógłbym w przyszłości pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.
 5. Atualizacja

  Dobry wieczór Cobalt21, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft Po kliknięciu, w menu głównym aplikacji na "Aktualizuj teraz", co dokładnie się dzieje? Poprosiłbym również o przejście do sekcji "Raporty"->"View"->"Actions"->"Updates". Komunikaty o jakiej treści są widoczne w tej kategorii? Czy próbował Pan ponownie uruchomić system operacyjny?
 6. Brak możliwości aktywacji EAM

  Dobry wieczór ponownie, Brak możliwości aktywacji wersji próbnej może być powodowany przez to, iż już wcześnie zainstalowana była wersja próbna naszej aplikacji w systemie.
 7. Brak możliwości aktywacji EAM

  Pierwszy klucz, który należało aktywować do 16 grudnia, powinien być nadal ważny gdyż został on pomyślnie aktywowany. Sugeruję spróbować go użyć na innym komputerze, tak aby nie stracić dni pozostałych w licencji. Niestety nie mam możliwości wygenerować dla Pana zamiennika, gdyż ten klucz pochodził z promocji, a takie klucze są nienaruszalne. Korzystając z okazji, chciałbym życzyć Panu Wesołych Świąt.
 8. Brak możliwości aktywacji EAM

  Czy klucze zostały zakupione w naszym sklepie na stronie emsisoft.com? Jeśli nie, z jakiej dokładniej strony uzyskał Pan klucz, który nie widnieje w naszej bazie?
 9. Brak możliwości aktywacji EAM

  Dziękuję za klucze, proszę tylko w przyszłości nie zamieszczać na widoku publicznym prywatnych kluczy, gdyż one mogą potem wpaść w niepowołane ręce. W celu przesłania "wrażliwych danych" proszę zawsze stosować system prywatnych wiadomości. Czy dysponuje Pan numerami zamówień dla tych dwóch kluczy?
 10. Brak możliwości aktywacji EAM

  Czy wspomniany klucz, którego nie mógł Pan użyć został zakupiony w naszym sklepie podczas promocji świątecznej? Jeśli tak, poproszę o przesłanie numeru zamówienia dla tego właśnie klucza, oraz numeru zamówienia dla drugiego klucza z promocji świątecznej, którego aktywacja przebiegła pomyślnie. Jeszcze raz sprawdzając obie licencje w systemie widzę, że Pana numer z końcówką 6, jest aktywny. Powodem występowania komunikatów cytowanych przez Pana, mogło być podjęcie prób aktywacji kluczem z cyfrą 7 na końcu, gdyż ten klucz w systemie w ogóle nie istnieje.
 11. Brak możliwości aktywacji EAM

  Będę oczekiwać na informację. Ponadto prosiłbym spróbować odinstalować EAM. Po odinstalowaniu proszę dwukrotnie zrestartować system i potem przystąpić jeszcze raz do instalacji programu, posługując się tym linkiem.
 12. Brak możliwości aktywacji EAM

  Dziękuję za klucz. Czy byłaby możliwość otrzymania logów z debugowania?
 13. Brak możliwości aktywacji EAM

  Poproszę o przesłanie w wiadomości prywatnej licencji, którą ostatnio Pan nabył, sprawdzę to.
 14. Brak możliwości aktywacji EAM

  Jest to dosyć ciekawy problem, zważywszy na fakt, iż z kluczem jest wszystko w porządku (w systemie, ani w logach nie widać błędów). Czy byłaby możliwość otrzymania loga debugowania w celu dalszej analizy problemu? W tym celu, trzeba najpierw uruchomić plik wsadowy, aby umożliwić rejestrowanie czynności wykonywanych przez nasze produkty. Ten plik wsadowy jest zawarty w archiwum ZIP pod tym adresem. (W tym archiwum ZIP znajduje się również plik wsadowy, aby wyłączyć rejestrowanie debugowania): Proszę zapisać, to archiwum ZIP na pulpicie, wypakować jego zawartość na pulpit, a następnie wykonać poniższe czynności: 1. Proszę uruchomić "enable_debug_output" plik wsadowy (proszę, kliknąć prawym przyciskiem myszy na "enable_debug_output" i wybierz "Uruchom jako administrator"). 2. Pojawi się czarne okno pop-up, i bardzo szybko zniknie. (Po tej czynności, należy ponownie uruchomić komputer.) 3. Proszę teraz spróbować odtworzyć problem z aktywacją. 4. Po zakończeniu odtwarzania problemu, należy przytrzymać klawisz Windows na klawiaturze (taki z logo systemu Windows, zazwyczaj pomiędzy klawiszami Ctrl + Alt) i nacisnąć klawisz "R", aby otworzyć okno dialogowe "Uruchamianie". 5. Teraz trzeba w oknie dialogowym wpisać poniższą komendę, a następnie kliknąć przycisk "OK": %ALLUSERSPROFILE%\Emsisoft 6. Powinno się otworzyć nowe okno, a w nim dwa foldery "Logs" i "Reports". Proszę kliknąć prawym przyciskiem myszy na folder "Logs", i następnie skompresować używając np. Winrar. 7. Proszę zapisać nowe archiwum ZIP/RAR na swoim pulpicie. 8. Tak spakowany plik z raportami proszę umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options". 9. Po przesłaniu pliku, proszę uruchomić disable_debug_output według instrukcji w punkcie 1. 10. Teraz można uruchomić ponownie komputer. 11. Gotowe, dziękuję za raport.
 15. Brak możliwości aktywacji EAM

  Rozumiem, wygląda na to iż problem może być bardziej złożony. Czy próbował Pan aktywować, program przy użyciu tej licencji na innym komputerze, aby po chwili ponownie podjąć próbę aktywacji programu w docelowym systemie?