Mikołaj R.

Tester
 • Content count

  364
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mikołaj R. last won the day on June 17 2017

Mikołaj R. had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Mikołaj R.

 • Rank
  Forum Regular
 • Birthday 02/18/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.emsisoft.eu/pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sulejówek, Poland
 • Interests
  IT Security, Handball... I’ve Many Passions and Interests. :)

Recent Profile Visitors

11704 profile views
 1. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.06.
 2. Dobry wieczór Panie Kamilu, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft. Czy mógłbym poprosić o przesłanie dwóch wspomnianych przez Pana kluczy, do mnie za pomocą prywatnej wiadomości? Będę chciał zweryfikować obie licencje w naszym systemie. Dziękujemy bardzo za poinformowanie nas o stronie podszywającej się pod firmę AVG. Dodałem witrynę do listy stron PNP (Potencjalnie niepożądanych programów). Strona powinna być blokowana, po opublikowaniu kolejnej aktualizacji baz sygnatur.
 3. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.05.
 4. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.03.
 5. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.02.
 6. W dniu dzisiejszym, została wydana aktualizacja tłumaczenia, dająca zgodność z wersją 2018.01.
 7. Mikołaj R.

  Atualizacja

  Cieszę się, że problem został rozwiązany. Teraz aktualizacje, powinny być pobierane bez problemów. Możliwe iż mogły to być chwilowe problemy DNS że strony dostawcy Internetu, i ponowne uruchomienie systemu pozwoliło rozwiązać ten problem. Jeżeli w czymś mógłbym w przyszłości pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.
 8. Mikołaj R.

  Atualizacja

  Dobry wieczór Cobalt21, Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft Po kliknięciu, w menu głównym aplikacji na "Aktualizuj teraz", co dokładnie się dzieje? Poprosiłbym również o przejście do sekcji "Raporty"->"View"->"Actions"->"Updates". Komunikaty o jakiej treści są widoczne w tej kategorii? Czy próbował Pan ponownie uruchomić system operacyjny?
 9. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Dobry wieczór ponownie, Brak możliwości aktywacji wersji próbnej może być powodowany przez to, iż już wcześnie zainstalowana była wersja próbna naszej aplikacji w systemie.
 10. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Pierwszy klucz, który należało aktywować do 16 grudnia, powinien być nadal ważny gdyż został on pomyślnie aktywowany. Sugeruję spróbować go użyć na innym komputerze, tak aby nie stracić dni pozostałych w licencji. Niestety nie mam możliwości wygenerować dla Pana zamiennika, gdyż ten klucz pochodził z promocji, a takie klucze są nienaruszalne. Korzystając z okazji, chciałbym życzyć Panu Wesołych Świąt.
 11. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Czy klucze zostały zakupione w naszym sklepie na stronie emsisoft.com? Jeśli nie, z jakiej dokładniej strony uzyskał Pan klucz, który nie widnieje w naszej bazie?
 12. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Dziękuję za klucze, proszę tylko w przyszłości nie zamieszczać na widoku publicznym prywatnych kluczy, gdyż one mogą potem wpaść w niepowołane ręce. W celu przesłania "wrażliwych danych" proszę zawsze stosować system prywatnych wiadomości. Czy dysponuje Pan numerami zamówień dla tych dwóch kluczy?
 13. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Czy wspomniany klucz, którego nie mógł Pan użyć został zakupiony w naszym sklepie podczas promocji świątecznej? Jeśli tak, poproszę o przesłanie numeru zamówienia dla tego właśnie klucza, oraz numeru zamówienia dla drugiego klucza z promocji świątecznej, którego aktywacja przebiegła pomyślnie. Jeszcze raz sprawdzając obie licencje w systemie widzę, że Pana numer z końcówką 6, jest aktywny. Powodem występowania komunikatów cytowanych przez Pana, mogło być podjęcie prób aktywacji kluczem z cyfrą 7 na końcu, gdyż ten klucz w systemie w ogóle nie istnieje.
 14. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Będę oczekiwać na informację. Ponadto prosiłbym spróbować odinstalować EAM. Po odinstalowaniu proszę dwukrotnie zrestartować system i potem przystąpić jeszcze raz do instalacji programu, posługując się tym linkiem.
 15. Mikołaj R.

  Brak możliwości aktywacji EAM

  Dziękuję za klucz. Czy byłaby możliwość otrzymania logów z debugowania?