Baszczer

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Baszczer

 • Rank
  New Member
 • Birthday 12/30/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam, Pytając o skuteczność chciałem nawiązać do mojego przypadku gdy zablokowany program się uruchamia. Czy są uzasadnione sytuacje, że EIS nie zablokuje programu pomimo tego, że ja sobie tego życzę. Odnośnie instalowania ashampoo winoptimizer to nie chcę instalować dodatkowego programu po to aby nie pojawiała mi się ikona ez update na pasku zadań i liczę w tej sytuacji na Pana zrozumienie. Wypróbowałem opcję z przeniesieniem do kwarantanny, zrobiłem jeden restart systemu i jak na razie ikony nie widać.
 2. Dziękuję za informację. Proszę mi w takiej sytuacji wytłumaczyć do czego służy opcja blokowania programu i jaka jest jej skuteczność?
 3. Nie ma go w msconfig, w AI Suite jest odznaczony. W OA był zablokowany i nie startował a w EIS pojawia się i żeby było śmieszniej - czasami nie.
 4. Witam, Zablokowałem EzUpdt.exe w regułach aplikacji - "Program jest blokowany". Pomimo to startuje razem z systemem, mogę go uruchomić ale po zamknięciu jego ikona już na pasku się nie pojawia i nie ma go w menedżerze zadań. Co mam zrobić aby przestał startować z systemem? Pozdrawiam, Karol Windows 7 64bit EIS, Keyscrambler NortonAntivirus
 5. Baszczer

  Widoczne porty w EIS

  Witaj, Czy robiąc to wszystko muszę mieć zainstalowany EIS (wkurzyłem się podczas konfigurowania i zainstalowałem z powrotem OA) czy też nie?
 6. Cześć, Zainstalowałem EIS i zrobiłem test na grc.com. Tylko kilka portów było w stealth mode. W OA nie miałem z tym problemów. Co trzeba zrobić aby w EIS porty były ukryte a nie tylko zamknięte? Mam połączenie przez kabel, nie używam routera. Konfiguracja: Windows 7 64bit, EIS, KeyScrambler, Malwarebytes (free), Norton Identity Safe
 7. Baszczer

  Zapominalski Online Armor?

  Kiedyś korzystałem, to było jeszcze za czasów Tall Emu.... a teraz poważnie. Na tym systemie nie instalowałem wersji premium, więc takiego pliku u mnie nie ma.
 8. Cześć, Używam wersji free. Z bliżej nieznanej mi przyczyny OA (wysokie użycie procesora przez oasrv.exe) powodował, że korzystanie z internetu było męką. Szukałem rozwiązania na forum ale go nie znalazłem, postanowiłem więc przeinstalować program. Ku swojemu zdziwieniu stwierdziłem, że mam możliwość korzystać z trybu zaawansowanego i bankowego pomimo tego, że używałem odinstalowanej wersji free ponad 30 dni. Nie szukam rozwiązania tego problemu, informuję jedynie o zaistniałej sytuacji. Chciałem napisać ten post w anglojęzycznej części forum ale nie znam angielskiego na tyle dobrze aby o nim tam napisać. Windows 7 HP SP1 OA Free Norton AV KeyScrambler