rogacz

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rogacz last won the day on November 30 2015

rogacz had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About rogacz

 • Rank
  Member
 • Birthday 02/22/1988

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Oba komputery i Office 2013 i 2016 jak na ten moment działają, także dzięki za naprawdę błędu. W wiadomości prywatnej za chwilkę podeślę te numery licencji.
 2. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Jak na ten moment na 2016 wszystko działa perfekcyjnie, jedyne co dostrzegam to takie ogólne spowolnienie systemu, jak by mu nagle tak z 5% mocy ukradło. Orientujesz się może kiedy ta poprawka wskoczy na kanał stabilny? Bo nie chcę u klienta mieć otwartego kanału beta.
 3. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Dzięki za info, jutro będę miał chwilkę to przetestuje i dam ci znać czy problem znikł.
 4. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Jak tam postępują naprawy? Emsi już normalnie działa razem z Office? Odnośnie przeprosin - mało są efektywne bo mi wasz błąd uderza na opinii. Ot polecam program który nie dość że office blokuje to się jeszcze długo naprawia... PS: Mam nadzieję że się jakoś z naprawą sprężycie bo od 12 maja obie licencje są nieużywane nie z mojej winy...
 5. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Zła wiadomość. Mocno zła, bo w tej chwili mam firmę rozbabraną w której kilkanaście maili z fakturami dziennie przechodzi na windowsowym defenderze i nie mogę im wgrać av, za jaki zapłacili... Dlatego proszę o konkretną informację - na kiedy jest planowane wydanie poprawki? Tak już prywatnie - wy macie jakiś dział beta testów przed wysłaniem aktualizacji do klientów? Wcześniej mój problem z qbittorentem, teraz problem z officem wskazuje na brak takowego działu... Jeśli macie wakaty w takowym dziale i przez to wychodzą takowe kwiatki - to będę wdzięczny za podesłanie mi oferty pracy, może skorzystam i w ten sposób wesprę Emsisoft.
 6. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Jak tam idzie naprawa błędu? Kiedy można się spodziewać wydania do niego aktualizacji?
 7. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Ujmę to korzystając z kwestii właściciela tej firmy w której mi najpierw problem wyskoczył: "Wykluczenia? Zdajesz sobie sprawę że nie po to kupiliśmy antywirusa by mu coś wykluczać?" Tak wiec firma na dzień dzisiejszy chodzi na Defenderze Windowsa....
 8. rogacz

  Emsisoft IS i Office

  Office 2013 i Office 2016 oba x64. Do tego win10 x64 Zrzut ekranu jest nierealny, musiało by być nagranie Problemem wg. mnie jest brak dostępu do dysku dla office. Przy zapisywaniu do onedrive - wszystko działa bez zarzutu, przy zapisywaniu na dysku powstają 0kb pliki z losowymi nazwami, a office się zawiesza i nawet nie pozwala wybrać rodzaju pliku jaki ma być zapisany.
 9. Od jakiegoś czasu mam problemy z stabilnością pakietu office, w momencie próby zapisu na dysku lokalnym aplikacja się wywalała i sypała błędami, dzięki poradzie z forum supportu MS dowiedziałem się że należy usunąć wasz produkt, o dziwo pomogło. Jutro o 8.00 będę czyścił kolejny komputer z tym błędem. Jakich informacji potrzebujecie do naprawienia problemu?
 10. Witam. Sprawdzone, problem dalej występuje.
 11. Uaktualniło mi się do wersji: 11.0.0.6026 Swoją drogą - link z popup z EMSI kierujący do changeloga nie działa, wywala stronę bloga. W poniedziałek lub wtorek napiszę jak działa po tej poprawce - z związku z świętami ograniczam czas spędzony online PS: Wesołych dla ciebie @Mikołaj-u i całej załogi Emsi
 12. Zrobione. Addition_21-12-2015_14-28-32.txt FRST_21-12-2015_14-28-32.txt
 13. Przepraszam za tak długi czas odpowiedzi, po prostu sprawdzałem i dalej problem występuje.
 14. Witam Z tego co widzę to Emsi ma dalej problem z qbittorentem Domyślne ustawienie - dopuszczaj wszystko, mimo to co godzinę/2 i wyświetla monit taki jak w załączniku 1, pomimo ponownego dopuszczenia - ten sam problem. Może problem jest port na którym się łączy, ale wcześniej z nim problemu nie było.