gravity1287

Member
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by gravity1287


 1. Poniżej wszystkie 3 raporty:

  Addition.txtFRST.txtscan_150912-173002.txt

  Są te wpisy rejestru co na początku - w międzyczasie przeinstalowałem SpySheltera, Emsisoft Internet Security i cFos (skanowana instalka ze strony producenta), nic więcej nie grzebałem w systemie.

   

  PS.

  Przed skanowaniem musiałem usunąć SpySheltera i Emsisoft Internet Security - jak oba działają jednocześnie i mają włączone ochrony, to nie można uruchomić Firefoxa, natomiast odpala się bez problemu Edge. Działając razem powodują też błąd Menu Start i Cortana nie działają.. - obecnie używam jednego programu i ten błąd się nie pojawił. Zainstalowałem ponownie SpySheltera i cFos, którego nie używam do przyspieszania łącza, tylko do utrzymywania niskiego pingu i wbrew opiniom to odczuwalnie działa, i nie ma skoków jak bez tego programu :)


 2. Witaj Mikołaj R.,

  Przeskanowałem komputer programem RogueKiller. Podczas jego pracy wyskoczyło okienko czy uploadować nieznany plik na Virustotal (jakiś plik zrzutu pamięci z rozszerzeniem *.dmp), aby poprawić wyniki wyszukiwania, więc dałem Tak. Po zakończeniu drugiego skanowania zamknąłem program lecz nic się nie zapisało. Przeskanowałem więc drugi raz tak samo od początku i po zakończeniu skanowania dałem Raport>Eksport TXT. W załączeniu plik właśnie z tym raportem po skanowaniu.

  logRK.txt

   

  Nie wiem więc, czy log wygenerował się poprawnie. W razie czego mogę przeskanować tym programem w trybie awaryjnym jeśli trzeba.


 3. Witam,

  przeskanowałem dysk Emsisoft Internet Security i znalazł mi on 8 zagrożeń. Nie wiem czy mogę poddać bezpiecznie wyniki kwarantannie, ponieważ wszystkie wykryte "zagrożenia" to klucze rejestru. Plik z wynikami skanowania daję w załączniku. Co powinienem zrobić z tymi wynikami skanowania?

  --------

  Skanowanie: Emsisoft Internet Security

  System operacyjny: Windows 10, 64-bit.

  Dodatkowo: SpyShelter Firewall.

  scan_150905-182857.txt

  Scan_150905-183615.txt