Cobalt21

Member
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Cobalt21

 • Rank
  New Member
 1. Cobalt21

  Aktualizacja

  Tak, przywróciłem ustawienia domyślne. Nic na tamten moment nie dało. Uruchomiłem komputer jeszcze raz. Wskoczyła mała aktualizacja systemu i spróbowałem jeszcze raz. Po dłużej chwili doszło do aktualizacji. Nie wiem co, nie wiem jak ale dokonało się Jeżeli mogę jakoś jeszcze coś zrobić aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji albo pomóc w ewentualnej diagnozie proszę mi dać znać.
 2. Cobalt21

  Aktualizacja

  Po próbie aktualizacji na żądanie przeskakuje do głównego menu i pod ochroną mam tylko komunikat: Inicjowanie... Żadne komunikaty pod ''Updates'' się nie pojawiły. Czyściłem je jakiś czas temu możliwe że nie zwróciłem uwagi aczkolwiek program nie aktualizuje się od 5 dni i myślę, że coś bym zauważył.
 3. EAM 2017.12.1.8340 Windows 10 Pro wersja 1709 Dzień dobry, Panie Mikołaju. Sprawa wygląda następująco od 4 dni nie mój program się nie aktualizuje i ta sytuacja zaczyna mnie poważnie martwić. Pozdrawiam.
 4. Witam Panie Mikołaju. Od mojego ostatniego wpisu trochę czasu minęło ale bez większych problemów. Choć włączał mi się defender ale mniejsza z tym. Chciałem ostatnio zaktualizować WPS office ale od razu program zablokował ten proces i przeniósł pliki do kwarantanny. Chyba jednak zrezygnuje z tego chińskiego pakietu... Wysłałem pliki do analizy ale że mój angielski nie jest delikatnie mówiąc najwyższych lotów to postanowiłem napisać tutaj z czystej ciekawości. Lista plików: Emsisoft Internet Security v. 12.0.1.6859 © 2003-2016 Emsisoft - www.emsisoft.com ID Object 0 D:\Programy\WPS Office\9.1.0.5247\wtoolex\wpsnotify.exe Zła reputacja 1 D:\Programy\WPS Office\9.1.0.5247\wtoolex\wpsupdate.exe Zła reputacja Czekam na ewentualne dalsze instrukcje. Pozdrawiam.
 5. Cobalt21

  Skanowanie i aktualizacja

  Dziękuje bardzo za pomoc. W tym czasie przerzuciłem się na windows 10 więc myślę że ba jakiś czas mam spokój Pozdrawiam
 6. Cobalt21

  Skanowanie i aktualizacja

  Już. scan_160114-162522.txt
 7. Cobalt21

  Skanowanie i aktualizacja

  Oto skany FRST.txt Addition.txt
 8. Emsisoft Internet Security Wersja 10,0,0,5735 System Vista Home Premium Service Pack 2 64-bitowy Malwarebytes Anti - Malware Po zakończeniu skanowania program nie może przetworzyć wykrytych infekcji. Pojawia się komunikat o przetwarzaniu plików i na tym praca programu się kończy. Pasek postępu nie postępuje. Druga rzecz to kwestia aktualizacji. Dopóki nie wyłączę zapory program nie zaktualizuje się.