AdamPL234

Member
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About AdamPL234

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

689 profile views
 1. Rozumiem, nic nie szkodzi. Dziękuje za wyjaśnienie.
 2. Dzień dobry, chciałbym opisać parę moich pomysłów na stworzenie najlepszej ochrony w pakiecie Emsisoft Internet Security, jeżeli tylko zostaną takie zaakceptowane. No więc: Proponuje dodać: Własnego Adblocka do blokowania męczących lub nieprzyjemnych reklam w przeglądarce, wirtualne środowisko typu piaskownica do blokowania najsilniejszych zagrożeń nowej generacji, narzędzia własne do czyszczenia i optymalizacji pracy systemu wraz z defragmentacją rejestru i dysku twardego, Własny pasek narzędzi toolbar z analizą reputacji stron, szyfrowanie klawiszy wciskanych na klawiaturze w celu ukrycia danych przed niepowołanym dostępem lub użytkiem, detekcja i blokowanie próby włamania na czyjeś urządzenie, zaawansowane usuwanie uciążliwych programów typu: Adware, Crapware i Niepożądane aplikacje, ochrona przed wiadomościami typu Spam, ulepszony tryb gry który wyświetla ilość klatek na sekundę, temperaturę procesora, dysku i karty graficznej w grach pełnoekranowych.
 3. Rozumiem, dziękuje za odpowiedź i wyjaśnienie.
 4. W ustawieniach Emsisofta nie mam aktywnej opcji optymalizacji zużycia pamięci RAM, załączam zrzut ekranu z Process Explorer. Mam 8GB RAM zamontowane w komputerze.
 5. Przepraszam że to już mój 3 temat, lecz tym razem dotyczy to zużycia ogromnej ilości RAM na moim komputerze, od startu systemu proces Emsisoftu a2service.exe zużywa od 280 do 350MB, natomiast od aktualizacji sygnatur aż 500MB RAM lub więcej, mój zrzut ekranu przedstawia wszystko.
 6. Dziękuję za pomoc, problem został rozwiązany, po odinstalowaniu Zemana AntiLogger, Transmisja w Call Of Duty: Ghosts - Multiplayer znów działa jak należy i moi znajomi mogą mnie już oglądać.
 7. Niestety problem dalej występuje, mimo to wszystkie reguły połączeń z grą są na poziomie: "Dopuszczaj wszystkie." Ponownie dodałem ręcznie reguły połączeń plików steama wszystkie na zezwoleniu i też nic. Mój system operacyjny: Windows 7 64bit. W wolnym czasie ponownie zainstaluje grę, jak nie rozwiąże to problemu to podobnie jest to wina gry.
 8. Witam, w Emsisofcie odkryłem 2 błędy w tłumaczeniu naszego języka, gdy nie przeskanujemy komputera w ciągu kilka dni zobaczymy angielski napis w opcji skanowania: "Never Scanned!" Oraz: Po aktualizacji ręcznie sygnatur z menu głównego zobaczymy angielski napis: "Updates." Załączam zrzut ekranu, jest nieco stary, jedynie nie widać "Updates" Ogólnie w Aktualizacje, gdyż po instalacji Emsisofta nie robiłem jeszcze ręcznego aktualizowania sygnatur.
 9. Logi zrobione według instrukcji, zaznaczyłem dodatkowe opcje oprócz Shortcut.txt, na wypadek gdyby przyczyny nie udało się znaleźć. Co do Transmisji steam to po włączeniu Call Of Duty: Ghosts - Multiplayer, wyskoczyło okienko od Emsisofta z powiadomieniem że port gry ma połączenia wychodzące próbujące zyskać dostęp do komputera by połączyć się z trybem wieloosobowym, wybrałem przycisk: Zezwalaj na wszystkie połączenia by tryb wieloosobowy gry nie był blokowany. Addition.txt FRST.txt
 10. Przy wyłączonych modułach Transmisja steam działa na niektórych grach z mojej blblioteki, lecz na grach takich jak: Call Of Duty: Ghosts - Multiplayer niestety bez zmian zostaje, w ogóle moi znajomi ze steamu nie widzą wiadomości o zaproszeniu do oglądania mojej transmisji steam lub w ogóle nic się nie dzieje. Jutro sprawdzę przy aktywnej ochronie, mimo to poprosiłbym o jeszcze dodatkowe wskazówki do rozwiązania problemu jeżeli tylko jest to możliwe. Nie mam przy sobie innego oprogramowania antywirusowego, natomiast Zemana AntiLogger korzystam jako asystent antywirusa który nie konfliktuje się z Emsisoftem.
 11. Dzień Dobry, przy zainstalowanym Emsisofcie, Transmisja steam doznaje problemów gdyż moi znajomi nie mogą mnie oglądać w transmisji steam i jedynie dezinstalacja Emsisofta naprawia problem. Mogę liczyć na jakąś pomoc w rozwiązaniu problemu? Występujący błąd w Transmisji steam to: Albo jest napisane że dalej trwa oczekiwanie na rozpoczęcie transmisji, albo występuje błąd z odczytem transmisji steam.
 12. AdamPL234

  Odnowienie wersji testowej.

  Dobrze, chociaż jak mogę wysłać prywatną wiadomość? Nowy tu jestem od kilku miesięcy i nie wszystko jeszcze tutaj do końca rozumiem.
 13. Witam, czy można jakoś otrzymać odnowioną wersje testową pakietu Internet Security? Poprzednio instalowałem, lecz dostrzegłem problemy ze Steamem i musiałem odinstalować tymczasowo Emsisofta gdyż steam nie chciał się uruchomić, po miesiącach zauważyłem że licencja testowa wygasła i akurat nie zdążyłem zainstalować ponownie pakietu Internet Security gdyż miałem trochę spraw przy sobie.
 14. Dziękuje za wyjaśnienie informacji w której już wiem przez co wyskakuje BSOD IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL. Jak wyskoczy mi ten BSOD ponownie to zastosuje sie do instrukcji z twojego poprzedniego postu