Mikołaj R.

Przeczytaj, zanim założysz nowy temat!

Recommended Posts

Zanim założysz nowy temat, przeczytaj proszę poniższy poradnik.

Podstawowe informacje, które trzeba załączyć do postu
Upewnij się, że te informacje znajdują się w twojej wiadomości:
  • Nazwa programu z którym masz problem, edycja oraz dokładna wersja (np. 6.6.0.4).
  • Używany system operacyjny, edycja, architektura (32- lub 64-bitowa) i wersja dodatku Service Pack. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Mój komputer i wybierz polecenie Właściwości. W wyświetlonym oknie pojawią się te dane.
  • Inne oprogramowanie zabezpieczające, które jest zainstalowane w systemie. Dotyczy programów antywirusowych, zapór sieciowych, oprogramowania antyszpiegowskiego, programów do wirtualizacji i backupu.
Dodatkowe informacje, konieczne przy zgłaszaniu błędu
Załącz szczegółowy opis błędu, a także w jaki sposób go wywołać. Jeśli możesz odtworzyć procedurę wywołania błędu, opisz ją krok po kroku.

Dodatkowe informacje, konieczne przy zgłaszaniu niekompatybilności z innym oprogramowaniem
Jeśli masz problemy z kompatybilnością z innym oprogramowaniem, podaj nazwę programu, wersję oraz link do strony gdzie można pobrać ten program.

Dodatkowe informacje, konieczne przy zgłaszaniu błędów krytycznych (tzw. bluescreenów) lub przypadkowych restartów systemu
Jeśli doświadczysz błędów krytycznych, sprawdź czy system utworzył tzw. zrzuty pamięci (znajdują się one zazwyczaj w C:\Windows\Minidump i mają rozszerzenie *.dmp). Jeśli masz takie pliki, załącz je do tematu i dodatkowo opisz co się działo na komputerze przed wystąpieniem awarii. 

 

 
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.