Galeger

Jak usunąć te trojany ?

Recommended Posts

Witam !

Chciałem poprosić czy ktoś może wie jak usunąć te wirusy z pc. Używam programu antywirusowego Emsisoft Internet Securit Pack ale program nie może ich usunąć. Próbowałem odinstalować cały plik SunJavaUpdateSched ale wraz z nową Javą znowu samoczynnie pojawiły sie te trojany. Jak je usunąć ? Lista tych trojanów jest w załączniku do postu.

Pozdrawiam happy.png

post-29754-0-91698100-1445598371_thumb.png
Download Image

Witam Panie Sebastianie,

Będę potrzebować kilku logów.

Po pierwsze, proszę o załączenie raportu ze skanowania programem Emsisoft Anti-Malware/Internet Security ewentualnie EEK.
Interesuje mnie raport ze skanowania "MALWARE SKAN", podczas którego zostały wykryte zagrożenia, o których mowa w poście.

Proszę pobrać Farbar Recovery Scan Tool (FRST):
1. Kliknij dwukrotnie, aby go uruchomić. 
2. Podczas uruchomienia wyskoczy okno z powiadomieniem, kliknij "Tak". 
3. Naciśnij przycisk "Skanuj".
4. Farbar Recovery Scan Tool stworzy następujące dzienniki:
FRST.txt
Addition.txt

Uzyskane raporty proszę umieścić w kolejnym swoim poście, wybierając opcję "More Reply Options".

Witam Panie Mikołaju

Chciałbym dodać że mój komputer miał już sprawdzane logi z Farbar Recovery Scan Tool i dziennik FRST.txt i dziennik Addition.txt Nie stwierdzono żadnych zagrożeń i infekcji w moim komputerze. Dodatkowo skanowałem "MALWARE SKAN" i Emsisoft Internet Securit Pack i Emsisoft Emergency Kit. Oba skanowania nic nie wykryły. Pomimo tego Emsisoft HijackFree wykrył te wymienione wyżej w poście zawirusowane części Javy. Stąd nadal moje pytanie jak mogę te wirusy usunąć z pc skoro logi są bez infekcji a "MALWARE SKAN" nic nie wykryły ? :)

Witam Panie Sebastianie,

Bez logów FRST nie będę wstanie rozwiązać Pana problemu. Jeżeli nie chce Pan na forum publicznym udostępniać logów, jest możliwość podesłania mi ich za pomocą prywatnej wiadomości "Compose new"-->"Attach Files".

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.