AdamPL234

Odnowienie wersji testowej.

Recommended Posts

Witam, czy można jakoś otrzymać odnowioną wersje testową pakietu Internet Security? Poprzednio instalowałem, lecz dostrzegłem problemy ze Steamem i musiałem odinstalować tymczasowo Emsisofta gdyż steam nie chciał się uruchomić, po miesiącach zauważyłem że licencja testowa wygasła i akurat nie zdążyłem zainstalować ponownie pakietu Internet Security gdyż miałem trochę spraw przy sobie.

Witam Panie Adamie,

Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft.

Czy obecnie posiada Pan zainstalowany program EIS na komputerze? Jeżeli tak, poprosiłbym, o przesłanie mi za pomocą prywatnej wiadomości, pliku o nazwie "a2settings.ini", który znajduje się w lokalizacji C:\Program Files (x86)\Emsisoft Internet Security, będę w stanie przedłużyć licencję, o kolejne 30 dni.

Pozdrawiam,

Witam Panie Piotrze,

Wysyłać prywatne wiadomości na naszym forum można na dwa sposoby.

Wystarczy najechać kursorem myszki na avatar lub nazwę konta, po chwili pojawi się okno z podglądem informacji o danym użytkowniku, tam należy kliknąć "Message".

Możliwe również jest wysłanie wiadomości, poprzez kliknięcie na nazwę konta, oraz wybranie "Message".

Proszę sprawdzić pocztę, wysłałem Panu za pomocą prywatnej wiadomości, nowy klucz umożliwiający przetestowanie ponowne naszego produktu.

Jeżeli w czymś mógłbym jeszcze pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam,