Recommended Posts

EAM 2017.12.1.8340

Windows 10 Pro wersja 1709

Dzień dobry, Panie Mikołaju.

Sprawa wygląda następująco od 4 dni nie mój program się nie aktualizuje i ta sytuacja zaczyna mnie poważnie martwić.

Pozdrawiam.

Dobry wieczór Cobalt21,

Dziękuję za kontakt ze wsparciem technicznym firmy Emsisoft

Po kliknięciu, w menu głównym aplikacji na "Aktualizuj teraz", co dokładnie się dzieje? Poprosiłbym również o przejście do sekcji "Raporty"->"View"->"Actions"->"Updates". Komunikaty o jakiej treści są widoczne w tej kategorii? Czy próbował Pan ponownie uruchomić system operacyjny?

Po próbie aktualizacji na żądanie przeskakuje do głównego menu i pod ochroną mam tylko komunikat: Inicjowanie... 

Żadne komunikaty pod ''Updates'' się nie pojawiły. Czyściłem je jakiś czas temu możliwe że nie zwróciłem uwagi aczkolwiek program nie aktualizuje się od 5 dni i myślę, że coś bym zauważył.

Tak, przywróciłem ustawienia domyślne. Nic na tamten moment nie dało. Uruchomiłem komputer jeszcze raz. Wskoczyła mała aktualizacja systemu i spróbowałem jeszcze raz. Po dłużej chwili doszło do aktualizacji. Nie wiem co, nie wiem jak ale dokonało się ;) Jeżeli mogę jakoś jeszcze coś zrobić aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji albo pomóc w ewentualnej diagnozie proszę mi dać znać.

Cieszę się, że problem został rozwiązany. Teraz aktualizacje, powinny być pobierane bez problemów. Możliwe iż mogły to być chwilowe problemy DNS że strony dostawcy Internetu, i ponowne uruchomienie systemu pozwoliło rozwiązać ten problem. 

Jeżeli w czymś mógłbym w przyszłości pomóc, zapraszam do ponownego kontaktu.